بهترین زغال برای قلیان چیست؟

بهترين زغال براي قليان

بهترین زغال برای قلیان، زغال های بدون دود و جرقه است و زغالی که بدون بو و جرقه است، زغال مرکبات قلیان است که مواد اولیه آن، ضایعات و خرده های ریز چوب است. تولید زغال مرکبات و زغال فشرده از خاک اره و بقیه پوست گردو و خاک زغال است. استفاده از این زغال های فشرده و مرکبات برای گریل، قلیان یا کباب روی منقل است.

بهترین زغال برای قلیان چیست؟
زغال لیموی مرکبات، بهترین زغال برای قلیان میوه ای است که سیاه و براق است و بدون شکاف است و در هنگام شکستن، صدای فلزی تولید می کند. این زغال دارای کربن خالص و بدون سولفور است و 10 تا 18 درصد آن را هیدروژن، اکسیژن و نیتروژن تشکیل داده است. در تولید زغال لیموی مرکبات، برای بالا بردن کیفیت زغال لیمو، به فشار حرارتی بالا نیازمند است.
وجود رشته بسیار نازک از رنگ قهوه ای روی زغال، نشان دهنده کیفیت نامرغوب زغال است.
شرکت زغال قالب، در تولید انواع زغال مرکبات لیمو، زغال فشرده از مواد اولیه درجه یک استفاده کرده است و در فروش این محصولات سال های زیادی فعالیت داشته است.
زغال لیمو نسبت به دیگر زغال ها از جمله زغال پسته بهتر است چون زغال پسته، جرقه می زند و زود خاموش می شود. زغال بلوط و اکالیپتوس، شاید از نظر قیمت ارازنتر از زغال لیمو باشد ولی کیفیت زغال لیمو را ندارد.
یکی از ویژگی های زغال قلیان این است که خیلی سریع آتش گرفته، سرخ شده و پر از حرارت می شود و به عبارتی دیگر، در یک ربع آماده می شود و در حین سوختن، دود نمی کند و جرقه نمی زند. دود کردن زغال قلیان سبب سردرد می شود. از ویژگی های بهترین زغال قلیان این است که 3 الی 5 ساعت بسوزد و در آخر، خاکستر بسیار کمی از خود باقی بگذارد و برای شعله ور شدن، نیاز به باد زدن نداشته باشد.
زغال های قلیان به دو صورت توسط شرکت زغال قالب ارائه داده می شود: زغال مرکبات لیمو و زغال فشرده که از این زغال ها در قهوه خانه ها، سفره خانه ها استفاده می شود.
زغال مرکبات لیمو در دو برند زغال قالب و زغال نوژن ارائه می شود.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  قوانین و مقررات
•  بهترین کیفیت محصول
•  گواهی نامه های دریافت شده
•  ارسال سریع محصولات
•  درباره زغال قالب
•  مدیران شرکت
سوالات متداول از شرکت زغال قالب سوالات متداول
زغال مکعبی ارتباط با ما
زغال فشرده