زغال کبابی طبیعی
» جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید:


زغال کبابی طبیعی
مقدار: 1000000 عدد

زغال کبابی طبیعی

کد کالا : 2008

زغال طبیعی  یک کیلوئی مخصوص کباب
به جهت بهره مندی از بهترین زغال قابل اشتعال در مدت زمان بالا و بدون آسیب رسانی به محیط زیست، می توانید به وب سایت بزرگ ترین کارخانه تولیدی ذغال در ایران یعنی فروشگاه زغال قالب مراجعه و از خرید زغال طبیعی کبابی در بسته بندی یک کیلویی بسته به مصرف خود، محصول مورد نظر را با قیمت مصوب کارخانه به صورن مستقیم و غیر حضوری مورد خریداری قرار دهید.

مقایسه محصول
محصول ویدئو ندارد
بهترین کیفیت محصول ضمانت بهترین قیمت سوالات متداول


زغال کبابی طبیعی  بر خلاف دیگر انواع زغال فشرده به علت صرفه جویی در هزینه ها، در چاه های اطراف روستا ها تولید می گردد تا بدین صورت از مصرف اضافی گاز و برق در روش تولید صنعتی آن کم نموده و با استفاده از روش طبیعی این محصول را به صورت زغال طبیعی  یک کیلوئی مخصوص کباب تولید و عرضه نماید.
در روش تولید زغال طبیعی کبابی، چوب ها در چاه مخصوص ذغال ریخته می شود و پس از سوختن آن ها در چاه به مدت 10 روز بسته می شود تا پخت آن به خوبی صورت گیرد و سرد شود که پس از آن نیز ذغال ها از چاه خارج شده و جهت جداسازی ضایعاتی نظیر سنگ، خاک و خرده آهن به کارخانه زغال قالب فرستاده می شود که در این مرحله زغال های ریز و خرد شده برای تولید زغال فشرده و قطعات بزرگ تر نیز جهت برش زده مورد استفاده قرار می گیرد. در مرحله بعد توسط دستگاه برش و خشک کن ذغال های بزرگ تر به قطعات مورد نظر برش داده می شود و رطوبت آن نیز گرفته می شود و در مرحله نهایی نیز جهت بسته بندی آماده می گردد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.

نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
مشخصات فنی محصول
بسته بندی
پاکت 1 کیلویی
تعداد در کارتن
16
مورد مصرف
کبابی
سوالات متداول از شرکت زغال قالب سوالات متداول
زغال مکعبی ارتباط با ما
زغال فشرده