زغال کبابی طبیعی
» جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید:


زغال کبابی طبیعی
مقدار: 1000000 عدد

زغال کبابی طبیعی

کد کالا : 1008

فروش زغال کبابی به صورت عمده
کارخانه زغال قالب در زمینه ارائه بهترین نوع زغال های طبیعی در جهت استفاده برای مصارف کبابی برای متقاضیان امکان فروش زغال کبابی به صورت عمده را در بسته بندی های با وزن 700،900، 1500، 1200 و 1000 گرمی مهیا نموده است که می توانید بسته به نیاز خود به وزن مورد نظر این بسته بندی ها که به صورت بسته های پاکتی می باشد آن را تهیه نمایید که در وزن زغال کبابی طبیعی 900 گرمی می توانید این محصول را به صورت عمده با تعداد 16 عدد در کارتن تهیه نمایید.

مقایسه محصول
محصول ویدئو ندارد
بهترین کیفیت محصول ضمانت بهترین قیمت سوالات متداول


کارخانه زغال قالب یکی از اولین کارخانه های تولید زغال صنعتی در ایران می باشد که در باب تولیدات زغال طبیعی نیز به فعالیت مشغول است. اما بر خلاف روش صنعتی تولیدات زغال های خود این نوع از زغال طبیعی کبابی را که در بحث کباب نمودن مورد مصرف می باشد را به سبب بحث افزایش هزینه های تولید روش صنعتی در زمینه برق و گاز به شیوه زیر تهیه و تولید می نماید:
 روستاییان قطعات چوب را در چاه های مخصوص برای تولید زغال، آتش می زنند پس از کمی از سوختن چوب ها درب چاه را بسته و به مدت 10 تا 12 روز منتظر می مانند تا سوخته های چوب که به نام زغال معرفی می گردد خوب پخته و سرد شود. سپس این نوع محصول به دست آمده را از چاه بیرون کشیده و به کارخانه زغال قالب تحویل می دهند تا در این کارخانه به وسیله برخی از دستگاه های صنعتی این سوخته هایی که در حین بیرون کشیدن از چاه با سنگ و خاک مخلوط می شوند از زغال جدا شود و سپس محصول مورد نظر تهیه گردد. پس از جدا سازی زائدات از این زغال ها توسط دستگاه سرند نوبت به بحث برش می رسد زغال های بزرگ را به قطعات مناسب برش می زنند تا برای بسته بندی بتوانند راحت تر عمل نمایند.
البته در تولید زغال طبیعی در این کارخانه به این موضوع نیز توجه می نمایند که به سبب این که زغال های طبیعی دارای رطوبت بالایی می باشد از دستگاه خشک کن استفاده می نمایند تا سقف حداکثر 5 درصد رطوبت آن ها گرفته شود تا در سوختن بهتر عمل نماید. سپس پس از طی این مراحل زغال طبیعی کبابی متالایز را در بسته بندی های مختلف با وزن های متفاوت روانه بازار می سازند که در باب تهیه این محصولات برای فروشگاه ها امکان فروش زغال کبابی به صورت عمده در این کارخانه مهیا شده است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.

نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
مشخصات فنی محصول
بسته بندی
پاکت 900 گرمی
تعداد در کارتن
16
مورد مصرف
کبابی
سوالات متداول از شرکت زغال قالب سوالات متداول
زغال مکعبی ارتباط با ما
زغال فشرده