زغال کبابی طبیعی
» جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید:


زغال کبابی طبیعی
مقدار: 1000000000 عدد

زغال کبابی طبیعی

کد کالا : 2007

زغال طبیعی یک و نیم کیلوئی مخصوص کباب
امکان خرید از کارخانه زغال قالب که بهترین کیفیت انواع زغال را برای مشتریان به همراه دارد به صورت عمده و حضوری امکان پذیر است تا مشتریان بتوانند به زغال طبیعی  یک و نیم کیلوئی مخصوص کباب در بسته بندی های کارتنی دست یافته و به رفع نیاز خود در این زمینه بپردازند. این شرکت با هدف حراست از طلای سبز و حفاظت از محیط زیست با شعار کاری وزن کامل، دوام کافی به تولید و عرضه بهترین نوع زغال های صنعتی فشرده و طبیعی می پردازد.

مقایسه محصول
محصول ویدئو ندارد
بهترین کیفیت محصول ضمانت بهترین قیمت سوالات متداول


زغال کبابی طبیعی  که دارای مدت زمان اشتعال بالا و عدم آسیب رساندن به محیط زیست باشد را می توانید در بسته های کیسه پلاستیکی با وزن های مختلف تهیه نمایید. یکی از وزن های پر کاربرد این محصول را که از قیمت مناسبی نیز برخوردار است را می توان زغال کبابی با وزن 1500 گرم بیان نمود که خرید آن به صورت کارتنی با تعداد 12 عدد بسته پاکتی در کارتن ارائه می گردد. بهترین برند این نوع محصول را می توان برند های ارائه شده توسط کارخانه زغال قالب با نام زغال قالب، زغال نوژن و زغال ZG بیان نمود.
این کارخانه این زغال های طبیعی را از روستاییانی که چوب ها را درون چاه می سوزانند و زغال را تولید می نمایند خریداری می نماید و طی روش صنعتی به جداسازی اضافات این محصول و برش و خشک نمودن آن پرداخته و سپس این محصول با کیفیت که از دوام کافی نیز برخوردار است را در بسته بندی های با وزن های متفاوت به مشتریان تحویل می دهد.
این نوع از زغال ها که برای کبابی کردن مورد تقاضا می باشد را می توانید از شرکت زغال قالب با قیمت عمده به صورت زغال طبیعی ممتاز یک و نیم کیلوئی مخصوص کباب تهیه نمایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.

نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
مشخصات فنی محصول
بسته بندی
پاکت 1.5 کیلویی
تعداد در کارتن
12
مورد مصرف
کبابی
سوالات متداول از شرکت زغال قالب سوالات متداول
زغال مکعبی ارتباط با ما
زغال فشرده