زغال لیمو دانه بندی
» جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید:


زغال لیمو دانه بندی
مقدار: 100000000 عدد

زغال لیمو دانه بندی

کد کالا : NO1014

قیمت زغال عمده
بهترین و به روزترین قیمت زغال عمده مرکبات نوژن به صورت دانه بندی طبق قیمت مصوب کارخانه ارائه شده در فروشگاه زغال قالب را می توانید در وزن های مختلف بسته بندی تهیه نمایید. این زغال های لیمو که به صورت بدون شکاف و یک دست هستند را می توان مناسب برای مجالس نیز بیان نمود که در کارخانه زغال قالب تحت اشکال مختلف تولید و در اختیار خریداران قرار می گیرد.

مقایسه محصول
محصول ویدئو ندارد
بهترین کیفیت محصول ضمانت بهترین قیمت سوالات متداول


زغال مرکبات از دسته زغال هایی محسوب می گردد که از چوب درختان لیمو که طی سال ها باردهی پیر شده اند و دیگر نگهداری آن ها برای باغدار مقرون به صرفه نمی باشد توسط کارخانه زغال قالب خریداری شده و توسط  کوره های مخصوص تولید زغال لیمو تحت برند نوژن تولید می گردد. یکی از نمونه محصولات زغال مرکبات نوژن تولیدی کارخانه زغال قالب از این دسته زغال ها را می توان زغال لیمو دانه بندی معرفی نمود که با تولید در این کارخانه و به سبب تولید با چوپ درختانی که طی مدتی برای رطوبت گیری در محیطی مخصوص نگهداری می شوند دارای کیفیت بالا می باشد.
از جمله ویژگی های این نوع زغال لیمو تولیدی در این کارخانه که به صورت بسته بندی کارتن 10 کیلویی به فروش می رسد می توان به داشتن حرارت بالا، سرخ شدن زود هنگام، نبود جرقه هنگام سوختن و مدت زمان سوخت 3 تا 5 ساعت اشاره نمود که استفاده از این زغال را برای مصارف قلیانی مناسب کرده است. البته نباید در این زمینه از نبود گازهای مضر انتشار شونده از این ذغال ها غافل شد که سبب می گردد تا افرادی که قلیان می کشند دچار سردرد نگردند.
در باب خرید عمده این نوع از زغال های مرکبات که به صورت دانه بندی و فشرده ارائه می گردند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند بررسی قیمت زغال عمده حائز اهمیت می باشدکه در کارخانه زغال قالب به سبب تولید و عرضه مستقیم این محصولات قیمت عمده آن به صورت قیمت تولیدی به خریداران عرضه می گردد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.

نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
مشخصات فنی محصول
بسته بندی
کارتن 10 کیلویی
تعداد در کارتن
1
مورد مصرف
قلیانی
سوالات متداول از شرکت زغال قالب سوالات متداول
زغال مکعبی ارتباط با ما
زغال فشرده