زغال فشرده به سوز برش نخورده
» جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید:


زغال فشرده به سوز برش نخورده
مقدار: 100000000 عدد

زغال فشرده به سوز برش نخورده

کد کالا : 1030

قیمت زغال مکعبی فشرده سوراخ دار
با مراجعه غیر حضوری به فروشگاه زغال قالب می توانید از مشاهده قیمت زغال قالب مکعبی سوراخ دار فشرده بهره مند شده و طبق آن به خریداری مناسب ترین بسته بندی مطابق با نیاز خود در جعبه کارتن های 3، 5، 7 و 8 کیلویی بپردازید. با خرید زغال فشرده مکعبی از فروشگاه آنلاین ذغال قالب می توانید از قیمت تولیدی محصولات این شرکت به جهت بی واسطه بودن عرضه آن نیز بهره مند شوید.

مقایسه محصول
محصول ویدئو ندارد
بهترین کیفیت محصول ضمانت بهترین قیمت سوالات متداول


بسیاری از افراد به جهت رفتن به مسافرت و تهیه یک غذای کبابی، به دنبال یک منبع سوخت مصنوعی برای بر پانمودن بساط آتش کباب هستند که هم از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه باشد و هم به لحاظ کارآیی مناسب برای قلیان نیز باشد که بدین صورت هم جای کمتری را اشغال نماید و هم بتوان در سفر همراه داشت. پیشنهاد گروه تولیدی زغال قالب به چنین افرادی زغال فشرده به سوز برش نخورده می باشد که از دو کاربرد قلیان و کبابی همزمان برخوردار بوده و از بهترین قیمت زغال مکعبی فشرده سوراخ دار نیز برخوردار می باشد.
زغال فشرده به سوز دارای ویژگی های بسیار خوبی چون مدت سوخت طولانی، قابلیت اشتعال پذیری سریع، بدون گاز و بو و دود زایی می باشد که به نوعی برای محیط زیست نیز مناسب می باشد و آسیبی به طبیعت نمی رساند.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.

نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
مشخصات فنی محصول
بسته بندی
کارتن 8 کیلویی
تعداد در کارتن
1
مورد مصرف
قلیانی
سوالات متداول از شرکت زغال قالب سوالات متداول
زغال مکعبی ارتباط با ما
زغال فشرده