زغال فشرده مسافرتی 12 بسته ای
» جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید:


زغال فشرده مسافرتی 12 بسته ای
مقدار: 100000000 عدد

زغال فشرده مسافرتی 12 بسته ای

کد کالا : 2009

طرح بسته بندی زغال فشرده مسافرتی 12 بسته ای، مستطیل است و درون این جعبه مستطیلی شکل، زغال های برش خورده مستطیلی وجود دارد که برای پیک نیک مناسب است و از این نوع زغال فشرده برای قلیان و کباب کردن استفاده می شود.
فروش زغال فشرده مستطیلی در بازار داخلی به قیمت عمده توسط کارخانه زغال قالب انجام می شود و تولید و بسته بندی زغال در این کارخانه انجام می شود.

مقایسه محصول
محصول ویدئو ندارد
بهترین کیفیت محصول ضمانت بهترین قیمت سوالات متداول


12 عدد زغال فشرده مسافرتی در جعبه های استاندارد زغال قالب، قرار داده شده است و در هر کارتن، 12 عدد جعبه می باشد. این نمونه بسته بندی زغال فشرده، بدون بو، بدون گاز و جرقه است و زمان سوخت بالایی دارد بدون آنکه از خود خاکستر به جای بگذارد.
زغال نقش مهمی در کیفیت قلیان و کباب دارد. امروزه کمتر کسی است که از زغال معمولی استفاده کند. زغال فشرده رایج ترین و پر مصرف ترین زغال بسته بندی شده است که با گرد زغال چوب ساخته می شود. تولید این نوع زغال با کوره های خاصی در کارخانه زغال قالب صورت می گیرد و سوختن این نوع زغال در طبیعت هوای را آلوده نمی کند چون بدون گازهای مضر، بو و دود می باشند. مواد اولیه زغال فشرده مسافرتی از خاک زغال، پوست گردو و خاک اره است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.

نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
مشخصات فنی محصول
بسته بندی
جعبه 24 عددی
تعداد در کارتن
12
مورد مصرف
پیکنیکی
سوالات متداول از شرکت زغال قالب سوالات متداول
زغال مکعبی ارتباط با ما
زغال فشرده