زغال فشرده قلیانی گرد
» جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید:


زغال فشرده قلیانی گرد
مقدار: 1000000000 عدد

زغال فشرده قلیانی گرد

کد کالا : 2001

صادرات زغال فشرده گرد
تولید زغال های فشرده در کارخانه زغال قالب با اشکال مختلف مکعبی، مستطیلی و گرد و ... با برند های متنوع نوژن و قالب تولید می شود و در بسته بندی های شیک و مجلسی و روانه بازار می گردد. صادارت این نوع از زغال با بهترین کیفیت را می توانید با قیمت تولیدی از این کارخانه تهیه نمایید.

مقایسه محصول
محصول ویدئو ندارد
بهترین کیفیت محصول ضمانت بهترین قیمت سوالات متداول


یکی از انواع زغال های مورد استفاده در باب مصارفی هم چون قلیان، بخور و اسپند که در بحث صادرات نیز امروزه مورد تقاضا می باشد را می توان زغال فشرده قلیانی گرد تولید شده در کارخانه زغال قالب بیان نمود که بر پایه ی گرد زغال، خاک اره و پوست گردو تولید می شوند و به سبب بحث صادارت در بسته بندی های شیک و جعبه ایی با تعداد 16 قطعه زغال گرد در آن به فروش می رسند. صادارت و خرید عمده این محصول در کارخانه زغال قالب به صورت 30 جعبه 16 قطعه ای این محصول در کارتن صورت می گیرد که می توانید آن را به قیمت تولیدی به سبب فروش بدون حضور واسطه و دلالان تهیه نمایید.
از ویژگی های این نوع زغال فشرده گرد می توان به بدون جرقه بودن، بدون بو و دوام بالا با زمان سوخت طولانی اشاره نمود که این نوع از زغال های تولیدی فشرده با برند قالب را در میان هموطنان محبوب کرده است. به نوعی که این نوع از محصول را می توان به عنوان بهترین زغال قلیانی معرفی نمود. 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.

نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
مشخصات فنی محصول
بسته بندی
جعبه 16 عددی
تعداد در کارتن
30
مورد مصرف
قلیانی
سوالات متداول از شرکت زغال قالب سوالات متداول
زغال مکعبی ارتباط با ما
زغال فشرده