زغال باربیکیو متالایز
» جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید:


زغال باربیکیو متالایز
مقدار: 10000 عدد

زغال باربیکیو متالایز

کد کالا : NO480

تولید زغال مخصوص کباب باربیکیو نوژن
کارخانه زغال قالب با تولید زغال مخصوص کباب باربیکیو نوژن در بسته بندی های پاکتی شیک و جعبه های کارتنی این امکان را فراهم کرده که این محصولات علاوه بر فروش عمده و جزئی در کشور در بحث صادارت نیز قرار گیرند و به دیگر کشور ها ارسال شوند که در این باب می توانید از کارخانه زغال قالب به زغال های بسته بندی شده دست یابید.

مقایسه محصول
محصول ویدئو ندارد
بهترین کیفیت محصول ضمانت بهترین قیمت سوالات متداول


تولید زغال مخصوص کباب باربیکیو نوژن در کارخانه زغال قالب در باب نیاز خریداران و متقاضیان در بحث استفاده از زغال ها در جهت مصارف هم چون کبابی کردن مورد استفاده قرار می گیرد. برند نوژن عرضه زغال باربیکیو را در دو مدل زغال فله باربیکیو و زغال باربیکیو متالایز به بازار عرضه می دارد که علاوه بر خریداران عمده خریداران جزئی نیز بتوانند به این محصول دست یابند.
زغال باربیکیو متالایز که از رطوبت کمی برخوردار می باشد و در کوتاه ترین زمان روشن می گردد را می توانید به صورت پاکت های یک کیلویی تهیه نمایید. برای متقاضیان این نوع محصول به شکل عمده تعداد 12 عدد پاکت های یک کیلویی در کارتن موجود می باشد که می توانید به سبب فروش بدون واسطه آن را به قیمت تولیدی تهیه نمایید.
این برند در باب عرضه محصولات خود وزن های کامل و حتی بیشتر از وزن بسته بندی ذکر شده را برای زغال های صنعتی خود در نظر می گیرد که برخلاف دیگر رقبا که در بسته های یک کیلویی مقدار کم یا بیش تر را لحاظ می نمایند.
از دیگر ویژگی های این برند عرضه زغال فشرده می توان به تولید زغال های مخصوص با کاربرد خاص اشاره نمود که انتخاب و خرید برای متقاضیان را آسان می نماید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.

نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
مشخصات فنی محصول
بسته بندی
پاکت یک کیلویی
تعداد در کارتن
12
مورد مصرف
کبابی
سوالات متداول از شرکت زغال قالب سوالات متداول
زغال مکعبی ارتباط با ما
زغال فشرده