زغال فشرده به سوز برش خورده
» جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید:


زغال فشرده به سوز برش خورده
مقدار: 1000000000 عدد

زغال فشرده به سوز برش خورده

کد کالا : NO50301

فروش زغال فشرده درجه یک مخصوص صادرات با کیفیت عالی
در باب بهترین ذغال های صنعتی می توان زغال های فشرده تولیدی برند نوژن در کارخانه زغال قالب را بیان نمود که در بحث فروش زغال فشرده درجه یک مخصوص صادرات با کیفیت عالی به تولید و عرضه این محصولات می پردازد. استفاده از زغال های فشرده به سوز برش خورده این کارخانه در باب نوع مصارف قلیانی مورد استفاده قرار می گیرد که به صورت کارتن های 3 کیلیویی با تعداد یک عدد در بسته به فروش می رسد.

مقایسه محصول
محصول ویدئو ندارد
بهترین کیفیت محصول ضمانت بهترین قیمت سوالات متداول


کارخانه زغال قالب در راستای فروش زغال فشرده درجه یک مخصوص صادرات با کیفیت عالی به تولید زغال فشرده به سوز برش خورده در وزن های مختلف پرداخته که یکی از وزن های آن را می توان کارتن های 3 کیلویی این محصول تولید شده در این کارخانه معرفی نمود. این نوع از زغال های فشرده که با نام زغال قالبی نیز شناخته می شوند در اشکال مختلف تولید می شود که در مدل زغال های برش خورده شکل مکعب یا مستطیل سوراخ دار روانه بازار می گردد.
تولید این نوع از زغال ها برخلاف زغال های طبیعی که از چوب درختان جنگل ها به دست می آید و خود به نوعی در آسیب رساندن به محیط زیست تاثیر دارد از خاک اره، خاک ذغال و پوست گردو تهیه می شوند که می تواند در حفظ محیط زیست تاثیر فراوانی داشته باشد. این نوع از زغال های فشرده یا زغال بهسوز که بدون بو، جرقه و با داوم هستند را می توانید از کارخانه زغال قالب به شکل عمده با قیمت تولیدی تهیه نمایید و به یک زغال فشرده مرغوب و با کیفیت دست یابید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.

نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
مشخصات فنی محصول
بسته بندی
کارتن 3 کیلویی
تعداد در کارتن
1
مورد مصرف
قلیانی
سوالات متداول از شرکت زغال قالب سوالات متداول
زغال مکعبی ارتباط با ما
زغال فشرده