زغال لیمو سکه ای
» جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید:


زغال لیمو سکه ای
مقدار: 10000000 عدد

زغال لیمو سکه ای

کد کالا : NO1010

قیمت فروش زغال لیمو سکه ای
قیمت فروش زغال لیمو سکه ای به صورت عمده و مستقیم از کارخانه ارائه شده به صورت آنلاین در فروشگاه اینترنتی زغال قالب مهیا می باشد. زغال های مرکبات این کارخانه در وزن های مختلف با کیفیت بالا و به صورت اشکال مختلف برای مصارف قلیانی ارائه می گردد که به سبب دارا بودن عطر طبیعی از درختان لیمو از بروز سردرد جلوگیری می نماید و به عنوان بهترین زغال برای قلیان شناخته می شود.

مقایسه محصول
محصول ویدئو ندارد
بهترین کیفیت محصول ضمانت بهترین قیمت سوالات متداول


یکی دیگر از انواع زغال های مرکبات مناسب برای مصرف قلیان را می توان زغال لیمو سکه ای بیان نمود که در کارخانه زغال قالب تحت دومین برند تولید آن یعنی برند نوژن به بازار می گردد، اشاره نمود که از لحاظ کیفیت هم پا با برند زغال قالب بوده و تنها به سبب وزن متفاوت که قیمت مختلفی را برای آن به وجود می آورد تولید و به بازار ارائه می گردد. این نوع از زغال ها را به صورت برش سکه ای فشرده نموده تا به راحتی بتوان در مجالس بر روی قلیان ها قرار داد.
از ویزگی های این نوع از محصول کیفیت بالا و خالص بودن این از زغال های لیمو می باشد که تنها از چوب درختان لیمو بدون ترکیب با دیگر مرکبات به دست می آید و سبب می گردد تا زغال لیمو درجه یک به فروش برسد.
در باب مراحل تولید این نوع از زغال که به نوعی قیمت فروش زغال لیمو سکه ای را به صورت قیمت عمده و کارخانه ارائه می دهد می توان به برش اولیه، کوره، خنک کننده، برش ثانویه، سرند و بسته بندی اشاره نمود. در باب بسته بندی این نوع از زغال می توان به تعداد یک عدد در کارتن 10 کیلویی اشاره نمود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.

نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
مشخصات فنی محصول
بسته بندی
کارتن 10 کیلویی
تعداد در کارتن
1
مورد مصرف
قلیانی
سوالات متداول از شرکت زغال قالب سوالات متداول
زغال مکعبی ارتباط با ما
زغال فشرده