زغال لیمو جعبه بزرگ
» جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید:


زغال لیمو جعبه بزرگ
مقدار: 10000 عدد

زغال لیمو جعبه بزرگ

کد کالا : NO5060

خرید عمده زغال لیمو جعبه بزرگ نوژن
خرید عمده زغال لیمو جعبه بزرگ نوژن را می توانید به شکل زغال بسته بندی لیمو در بسته بندی های مجلسی مناسب برای استفاده در پیک نیک از کارخانه زغال قالب یکی از اولین تولید کننده های انواع زغال تهیه نمایید که علاوه بر قیمت عمده و تولیدی دارای کیفیت بالا می باشد و در بسته بندی های جذاب و شیک به فروش می رسد.

مقایسه محصول
محصول ویدئو ندارد
بهترین کیفیت محصول ضمانت بهترین قیمت سوالات متداول


یکی از مصارف و کاربرد های زغال در میان ایرانیان را می توان استفاده از زغال های مجلسی بیان نمود که در باب استفاده در جهت کباب، باربیکیو و حتی قلیان مورد استفاده قرار می گیرد. در باب معرفی یکی از این نوع زغال های تولیدی می توان به زغال لیمو جعبه بزرگ در دسته بندی زغال های مرکبات اشاره نمود که در جعبه های شیک و مجلسی با وزن 600 گرم با برند نوژن روانه بازار گشته است.
در باب خرید عمده زغال لیمو جعبه بزرگ نوژن پیشنهاد می گردد که از کارخانه تولید کننده این نوع محصول یعنی کارخانه زغال قالب به تهیه این نوع از زغال های صنعتی بپردازید تا بتوانید در زمینه قیمت به قیمت عمده و تولیدی آن دست یابید.
در زمینه تولید این نوع از زغال های لیمو می توان به تهیه آن از چوب درختان مرکباتی هم چون لیمو اشاره نمود که به نوعی می توان آن را  مناسب ترین نوع زغال های قلیانی معرفی کرد. از ویژگی های این نوع زغال می توان به دوام بالا و سوختن یک دست و آرام آن اشاره کرد.
خرید عمده زغال لیمو جعبه بزرگ نوژن در کارخانه زغال قالب به شکل عمده قابل سفارش و خریداری می باشد که در باب ارائه به صورت جعبه های 600 گرمی با تعداد 8 عدد در کارتن به فروش می رسد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.

نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
مشخصات فنی محصول
بسته بندی
جعبه 600 گرمی
تعداد در کارتن
8
مورد مصرف
مجلسی
سوالات متداول از شرکت زغال قالب سوالات متداول
زغال مکعبی ارتباط با ما
زغال فشرده