زغال فشرده به سوز برش نخورده
» جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید:


زغال فشرده به سوز برش نخورده
مقدار: 10000000 عدد

زغال فشرده به سوز برش نخورده

کد کالا : NO1030

قیمت زغال مکعبی فشرده سوراخ دار
کارخانه زغال قالب یکی از اولین تولید کننده های صنعت زغال فشرده می باشد که عرضه این محصول را در جهت مصارف مختلف در بسته بندی های متنوع و جذاب روانه بازار می نماید. به طور مثال در باب فروش محصول زغال فشرده به سوز برش نخورده می توان به کارتن 8 کیلویی با تعداد یک عدد در بسته بندی ها برای خریداران اشاره نمود که با قیمت زغال مکعبی فشرده سوراخ دار مناسب به فروش می رسد.   

مقایسه محصول
محصول ویدئو ندارد
بهترین کیفیت محصول ضمانت بهترین قیمت سوالات متداول


یکی دیگر از انواع زغال های فشرده مناسب در جهت استفاده برای قلیان را می توان زغال فشرده به سوز برش نخورده معرفی نمود که می تواند در قهوه خانه ها بیشترین کاربرد را داشته باشد. زیرا در این اماکن این زغال ها بسته به سلیقه با مقدار های مختلفی تقسیم شده و مورد استفاده قرار می گیرند.
به سبب به کار رفتن پوست گردو در ترکیبات خاک اره و خاک زغال در جهت تولید این محصول، دوام در این نوع از زغال های فشرده بالا می رود و مدت سوختن آن به 3 تا 5 ساعت باز می گردد.
به سبب نبود جرقه، دود و خاکستر در این نوع زغال ها این نوع از محصولات بیشتر از زغال طبیعی توانسته مورد استقبال قرار گیرد. لذا در جهت خرید این محصولات می توان به قیمت زغال مکعبی فشرده سوراخ دار عرضه شده توسط برند نوژن در کارخانه زغال قالب اشاره نمود که به سبب نبود واسطه در بحث فروش قیمت تولیدی و مناسب را برای محصولات در نظر گرفته است.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.

نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
مشخصات فنی محصول
بسته بندی
کارتن 8 کیلویی
تعداد در کارتن
1
مورد مصرف
قلیانی
سوالات متداول از شرکت زغال قالب سوالات متداول
زغال مکعبی ارتباط با ما
زغال فشرده