زغال کبابی طبیعی
» جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید:


زغال کبابی طبیعی
مقدار: 10000 عدد

زغال کبابی طبیعی

کد کالا : NO2120

زغال طبیعی  نوژن 1200 گرمی
زغال طبیعی نوژن 1200 گرمی با تعداد 12 عدد در کارتن مناسب برای تهیه کباب و باربیکیو را می توانید از کارخانه زغال قالب با قیمت تولیدی تهیه نمایید. از ویژگی های این نوع زغال طبیعی عرضه شده توسط برند نوژن می توان به بدون رطوبت و بدون جرقه بودن این نوع از زغال ها اشاره نمود که توانسته مرغوبیت و کیفیت را در این محصولات بالا ببرد و مورد توجه متقاضیان قرار گیرد.

مقایسه محصول
محصول ویدئو ندارد
بهترین کیفیت محصول ضمانت بهترین قیمت سوالات متداول


زغال های عرضه شده در بازار در دو نوع زغال طبیعی و زغال های فشرده می باشند که زغال فشرده حاصل از خاک اره، خاک ذغال و پوست گردو می باشد و برخلاف آن زغال های طبیعی همان طور که از نامش پیداست به سبب طبیعی بودن از چوب درختان به دست می آید که در کارخانه زغال قالب در باب عرضه زغال های طبیعی در حهت استفاده برای مصارف کبابی این نوع محصول برخلاف دیگر زغال های طبیعی که از چوب درختان جنگل ها به دست می آید و سبب آسیب رساندن به محیط زیست می گردد برای تولید این نوع از زغال های طبیعی به خرید درختان و باغ های خشک شده در روستاهای کشور پرداخته و از چوب یک چنین درختانی زغال طبیعی را تولید می نماید که علاوه بر حفظ محیط زیست سبب شده تا بتواند از سازمان محیط زیست ایران و سازمان جهاد کشاورزی تاییدیه را دریافت نماید.
استفاده از این نوع زغال های طبیعی که به صورت بسته های پاکتی تولید و روانه بازار می گردد در باب مصرف نوع کبابی مورد استفاده قرار می گیرد که می توانید آن را با بهترین برند تولیدی این محصولات به نام  زغال کبابی طبیعی نوژن خریداری نمایید.
این نوع از زغال طبیعی ممتاز نوژن 1200 گرمی را می توانید هم به صورت عمده و هم به صورت جزئی هم برای تجهیز هایپر مارکت ها و هم برای صادرات از کارخانه زغال قالب تهیه نمایید. 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.

نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
مشخصات فنی محصول
بسته بندی
پاکت 1200 گرمی
تعداد در کارتن
12
مورد مصرف
کبابی
سوالات متداول از شرکت زغال قالب سوالات متداول
زغال مکعبی ارتباط با ما
زغال فشرده