زغال کبابی طبیعی ممتاز
» جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید:


زغال کبابی طبیعی ممتاز
مقدار: 10000000 عدد

زغال کبابی طبیعی ممتاز

کد کالا : 1007

بهترین زغال برای کباب
بهترین زغال برای کباب از محصولات زغال قالب به صورت عمده ارائه شده در فروشگاه آنلاین زغال قالب به صورت مستقیم و غیر حضوری قابل تهیه می باشد. برای تهیه این محصول می توانید به وزن های متفاوت آن نیز اشاره نمود که بسته به وزن کیسه های پلاستیکی تعداد معینی در کارتن قرار داشته و به صورت عمده به فروش می رسد.

مقایسه محصول
محصول ویدئو ندارد
بهترین کیفیت محصول ضمانت بهترین قیمت سوالات متداول


اگر به دنبال بهترین زغال برای کباب هستید پیشنهاد می گردد از زغال کبابی طبیعی ممتاز تولید و عرضه شده در کارخانه زغال قالب خریداری نمایید. این کارخانه تولیدی که از اولین تولید کننده دارای پروانه بهره برداری زغال در ایران می باشد با عرضه محصولات خود در کیسه های پلاستیکی دارای وزن های مختلف با رعایت این شعار خود که وزن کامل و دوام کافی می باشد به ارائه محصولاتی هم چون زغال کبابی وزن 1200 گرم می پردازد.
تهیه این وزن از زغال به صورت عمده با تعداد 14 عدد در کارتن به خریداران عرضه می گردد که از بهترین نوع زغال های طبیعی با قابلیت اشتعال بالا می باشد. تهیه این محصول به شکل مستقیم و غیر حضوری قابل خریداری است که می توانید با مراجعه به وب سایت آنلاین زغال قالب به مشاهده محصولات در بسته بندی های مختلف با کاربرد های متفاوت پرداخته و بسته به نیاز و بررسی عوامل بیان شده و قیمت آن به خرید اقدام نمایید.
در باب قیمت عرضه زغال کبابی طبیعی متالایز کارخانه زغال قالب در بحث قیمت نازل این محصول می توان به سبب این که این زغال ها به روش صنعتی تولید نمی شوند، اشاره نمود که سبب می گردد تا در بحث هزینه های گاز و برق صرفه جویی به عمل آورد و در نتیجه قیمت نازل برای محصولات در نظر گرفته شود. 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.

نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
مشخصات فنی محصول
بسته بندی
پاکت 1200 گرمی
تعداد در کارتن
14
مورد مصرف
کبابی
سوالات متداول از شرکت زغال قالب سوالات متداول
زغال مکعبی ارتباط با ما
زغال فشرده